• Detail firmy

STS Technologie, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti ekologie. Vyrábíme úpravny a čističky odpadních vod, úpravny vybavené recyklačním i nerecyklačním programem.

Adresa

Brněnská 1518/16
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27733319

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní služby v oblasti ekologie.

Nabízíme komplexní služby v oblasti ekologie. Vyrábíme úpravny a čističky odpadních vod, úpravny vybavené recyklačním i nerecyklačním programem.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@sts-slovacko.cz

Kontaktní osoba

Aleš Melán - Jednatel

Mobil: +420 777 733 543
E-mail: obchod@sts-slovacko.cz
WWW: www.sts-slovacko.cz
Další firmy v oboru

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.