• Detail firmy

STS Comp, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme a řešíme kompletní outsourcing, instalace a správu sítí, počítačů a serverů na systémech Windows, Linux a Unix. Pronájem AV techniky, Digital signage, interaktivní zobrazovací technika.

Adresa

Za Poříčskou bránou 334/4
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26504537

Výrobky, činnosti

Nabízíme a řešíme kompletní outsourcing

Nabízíme a řešíme kompletní outsourcing, instalace a správu sítí, počítačů a serverů na systémech Windows, Linux a Unix. Pronájem AV techniky,

Kontaktní osoba

Otakar Šůra - Jednatel

Mobil: +420 603 289 740
E-mail: stscomp@stscomp.cz
WWW: www.stscomp.cz
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.