• Detail firmy

STRUKSTAV družstvo

Základní popis

Zaměřujeme se na ukládku betonářské oceli. Dodáváme jeřábníky na věžové jeřáby. Provádíme výkopové práce a rekonstrukce domů i bytů.

Adresa

Bělohorská 144/245
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28469399

Výrobky, činnosti

Zaměřujeme se na ukládku betonářské oceli..

Zaměřujeme se na ukládku betonářské oceli. Dodáváme jeřábníky na věžové jeřáby. Provádíme výkopové práce a rekonstrukce domů i bytů.

Kontaktní údaje

E-mail: strukstav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Roman Struk - Jednatel

Telefon: +420 776 471 157
Mobil: 777 105 553
Další firmy v oboru

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

TONDA BETONPUMPE s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dopravě betonu. Zabezpečujeme dopravu a čerpání betonu prostřednictvím speciálního technického vybavení a v oboru máme mnohaleté zkušenosti.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.