• Detail firmy

STROOM DUB o.p.s.

Základní popis

Cílem činnosti Centra STROOM DUB je pomoci lidem se zdravotním a sociálním znevýhodněním začlenit se v co možná nejvyšší míře do běžného života tak, aby byl zajištěn jejich návrat na trh práce, do společnosti.

Adresa

26
384 25 Dub

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26103630
Rok založení:  2006
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- sociální rehabilitace (pobytová), která směřuje k dosažení samostatnosti, nezávislosti a soběstačnosti osob se zdravotním postižením, atd..

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 328 159
Fax: +420 388 320 361
E-mail: info@stroomdub.cz
WWW: stroomdub.cz

Kontaktní osoba

Pavla Čechová Švepešová - Ředitel

Telefon: +420 388 328 159
Další firmy v oboru

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.