• Detail firmy

StrongLife.eu

Základní popis

Silný životní styl z doplňkami stravy pro každého. E-Shop z doplňky stravy pro silně, mírně i sezónně trénujících. Pro ty, co jim jejich zdraví a vzhled nedovolí se jen tak válet v ložnici.

Adresa

Aloisina výšina 626/96
460 15 Kunratice - Liberec XXIX

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88681254

Výrobky, činnosti

Silný životní styl z doplňkami stravy pro každého.

E-Shop z doplňky stravy pro silně, mírně i sezónně trénujících. Pro ty, co jim jejich zdravý a vzhled nedovolí se jen tak válet v ložnici.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stronglife.eu
WWW: stronglife.eu

Kontaktní osoba

Alena Polóny - Majitel

Mobil: 728 056 156
E-mail: info@stronglife.eu

Pavel Polóny

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.