• Detail firmy

Stronghost.cz

Základní popis

Webhosting Stronghost.cz je silný webhostingový partner pro Vaše webové projekty. Správa domény je realizována přes administraci PLESK. Chtějte spolehlivý hosting za přijatelné ceny s garancí vrácení peněz, dostupnost 99,9%, podpora 24/7 a odměny!

Adresa

Česká Lípa
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87133032
DIČ:  CZ9005112446

Výrobky, činnosti

Stronghost.cz je silný webhostingový partner

Kontaktní údaje

E-mail: info@stronghost.cz
WWW: stronghost.cz

Kontaktní osoba

Petr Láslo - Majitel

Telefon: 721 589 249
E-mail: info@stronghost.cz
Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Mgr. Pavel Urbánek

Specializujeme se na vývoj internetových aplikací, tvorbu a správu e-shopů a www stránek. Dodáváme informační systém Helios. Dodáváme HW - kompletní vybavení pro firmy i domácnosti.