• Detail firmy

Strong up s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na organizování týmových kurzů, rozvojových vzdělávacích programů a individuálně zaměřených konzultací, které pomáhají zaměstnancům, týmům i celým organizacím dosahovat lepších pracovních výkonů a profesionálního růstu.

Adresa

Dr. Tyrše 704
533 41 Lázně Bohdaneč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28829743

Výrobky, činnosti

Organizování týmových kurzů

- rozvojových vzdělávacích programů a individuálně zaměřených konzultací, které pomáhají zaměstnancům, týmům dosahovat lepších pracovních výkonů

Kontaktní údaje

E-mail: info@strongup.cz
WWW: www.strongup.cz

Kontaktní osoba

Jakub Kopřiva - Jednatel

Mobil: +420 777 840 012
E-mail: jakub.kopriva@strongup.cz

Adam Knop - Jednatel

Mobil: +420 737 084 159
E-mail: adam.knop@strongup.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNIT s.r.o.

Zajišťujeme školení, semináře a konference pro jednotlivce i firmy na klíč. Zabýváme se managerským vzděláním, technickými obory, legislativou a právem.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

JAZYKY CZ s.r.o.

Naše jazyková instituce nabízí výuku anglického, německého, ruského, francouzského a španělského jazyka a výuku češtiny pro cizince. Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy a poskytujeme kvalitní tlumočnické služby.