• Detail firmy

STROMBART, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní zpracování účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové agendy pro právnické a fyzické osoby. Zajistíme zpracování účetních dok

Adresa

Školní 22/1
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28945913
DIČ:  CZ28945913

Výrobky, činnosti

Účetnictví

komplexní zpracování účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové agendy pro právnické a fyzické osoby. Zajistíme zpracování účetních dokladů.

Kontaktní údaje

Mobil: 420 777 333 555
Mobil: 420 725 466 666
E-mail: info@strombart.cz
WWW: www.strombart.cz

Kontaktní osoba

Jan Bartůněk - Jednatel

Mobil: +420 725 466 667

Hana Bartůňková - Jednatel

Ing. Tomáš Bartůněk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!