• Detail firmy

Stroma, spol. s r.o.

Základní popis

Provoz nákladní vnitrostátní a mezinárodní dodávkové autodopravy do 3,5 t celkové hmotnosti. Pronájem skladového areálu, prodej palivového dřeva.

Adresa

Kostelec u Křížků 156
251 68 Kamenice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49550284

Výrobky, činnosti

Provoz nákladní vnitrostátní dopravy

Provoz nákladní vnitrostátní a mezinárodní dodávkové autodopravy do 3,5 t celkové hmotnosti. Pronájem skladového areálu, prodej palivového dřeva.

Kontaktní údaje

Telefon: 323 673 196
Mobil: 733 599 999
E-mail: f.hybner@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Hýbner - Jednatel

Další firmy v oboru

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

AUTOPEPR s.r.o.

Zaměřujeme se na mezinárodní a vnitrostátní přepravu osobních automobilů, užitkových vozidel a karavanů. Disponujeme kamiony zn. Iveco, Renault, Avia, Mercedes a Scania, jejichž součástí jsou speciální nástavby pro přepravu vozidel. V oblasti přepravy vozidel máme bohaté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit - vaše vozidlo přepravíme spolehlivě a profesionálně.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!