• Detail firmy

STROJSTEEL, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá revizí a elektroinstalací.

Adresa

Dolní Líštná 1
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26785161
DIČ:  CZ26785161
Rok založení:  2002
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Revize

- elektrických spotřebičů, nářadí elektro, svářeček, strojů, NN, VN, revize v objektech třídy B. Výtahů, zdvihadel, plošin, jeřábů, autojeřábů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 341 711
E-mail: info@strojsteel.cz
WWW: www.strojsteel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Noga, MBA - Jednatel

Mobil: +420 602 515 069
E-mail: lubomir.noga@centrum.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.