• Detail firmy

Strojservis Homolka s.r.o.

Základní popis

Opravy a montáže technologických zařízení v chemickém a energetickém průmyslu. Strojírenská výroba - výroba konstrukcí a strojních součástí.

Adresa

Tovární 2093
356 80 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26393395
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy a montáže technologických zařízení v chemii

Opravy a montáže technologických zařízení v chemickém a energetickém průmyslu. Strojírenská výroba - výroba konstrukcí a strojních součástí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 605 012
Mobil: +420 724 036 771
E-mail: homolkav@homolkav.cz
WWW: www.homolkav.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Homolka - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.