• Detail firmy

Strojírna Tábor ST s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme finální dodávky technologických celků pro teplárenství a energetiku a veškeré montáže, opravy a rekonstrukce kotelen, výměníkových stanic a rozvodů potrubí. Dále veškeré topenářské, vodoinstalatérské a zámečnické práce.

Adresa

U Cihelny 2128
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25152254
DIČ:  CZ25152254
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 281 811
Mobil: +420 602 431 910
E-mail: ryba.instaltop@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Ryba

Michal Steinz - Jednatel

Další firmy v oboru

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

PROINSTAL s.r.o.

Provádíme veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ústředního vytápění pro bytové, občanské i průmyslové stavby. Zabýváme se rovněž solárním vytápěním. Dodáváme topně systémy, tepelná čerpadla, vodoinstalaci.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.