• Detail firmy

STROJÍRNA SEMRÁD spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se strojírenskou výrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ozubené části různých strojů na míru přání zákazníka. Dodáváme na český trh i do zahraničí. Dále se věnujeme výstavbě průmyslových, vodohospodářských i jiných staveb a chovu jatečného skotu.

Adresa

Doležalova 1057
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26148056
DIČ:  CZ26148056
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

Vyrábíme speciální ozubená kola různých velikostí a charakteristik. Provádíme je z oceli a nabízíme povrchové úpravy výrobků galvanickým pokovením.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 279 415
Fax: +420 321 695 260
E-mail: semrad@strojirnasemrad.cz
WWW: www.strojirnasemrad.cz

Kontaktní osoba

Josef Semrád - Majitel

Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Team Praha s.r.o.

Provádíme sváření, CNC obrábění a engineering. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů.V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení plazmou, řezání -vodní paprsek, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 8 tun