• Detail firmy

Strojírna Novotný s.r.o.

Základní popis

Výroba stavební, zemědělské a lesnické techniky. Dále nabízíme CNC obrábění, CNC pálení autogen, plazma, výrobu vysokotlakých hadic, tryskání

Adresa

Vitošov 50
789 01 Hrabová

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26819678
DIČ:  CZ26819678

Výrobky, činnosti

Stavební technika

Kontaktní údaje

Telefon: 583 414 579
E-mail: novotny@loader.cz
WWW: www.loader.cz

Kontaktní osoba

Ing. RNDr. Vojtěch Novotný, CSc., - Jednatel

TOMÁŠ NOVOTNÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.