• Detail firmy

Stroje JMK, s.r.o.

Základní popis

Dodavatel obráběcích strojů zahraničních výrobců.

Adresa

Petra Bezruče 985
768 24 Hulín

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28283813
DIČ:  CZ28283813

Výrobky, činnosti

Obráběcí stroje

Kontaktní údaje

E-mail: info@strojejmk.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Kamila Macháčková - Jednatel

Telefon: +420 573 350 495
E-mail: info@strojejmk.cz

Mgr. JIŘÍ MACHÁČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.