• Detail firmy

STŘÍKANÉ PUR IZOLACE

Základní popis

Jsme firma, která se zabývá stavební chemií a to v oblasti izolace a hydroizolace, formou stříkané polyuretanová pěny a stříkané fólie. Tato kombinace těchto dvou materiálu dokonale zateplují a izolují ploché panelové a sedlové střech.

Adresa

Trlicova 59
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73039624
DIČ:  CZ7601195789
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stříkané PUR izolace

Zateplujeme dřevostavby,zděné domy a to od základu po střechu, interiéry exteriéry. Aplikujeme tvrdé, měkké PUR pěny.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 671 110
E-mail: mb@strikaneizolace.cz
WWW: www.strikaneizolace.cz

Kontaktní osoba

Marcel Bartoň - Jednatel

Další firmy v oboru

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.