• Detail firmy

STREJCIUS JIŘÍ

Základní popis

Nabízíme ekologické služby v oboru odpadů a přepravu, úklid a nakládání s odpady. Odstraňování odpadů

Adresa

Hudcova 250/72
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62172590

Výrobky, činnosti

Odstraňování odpadů

Kontaktní údaje

E-mail: strejcius@atlas.cz

Kontaktní osoba

Jiří Strejcius - Majitel

Mobil: +420 602 526 566
Další firmy v oboru

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.