• Detail firmy

STREET MOTO s.r.o.

Základní popis

Prodej motocyklů a motocyklového příslušenství. Výhradní dovozce značek Evolution, RST a Mottowear. Široký sortiment příslušenství, náhradních dílů a doplňků. Maloobchod, velkoobchod. Internetový prodej a poradenství.

Adresa

Lidická 732/33
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27981819
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

velkoobchod

Prodej motocyklů a motocyklového příslušenství. Výhradní dovozce značek Evolution, RST a Mottowear. Široký sortiment příslušenství, náhradních dílů

Kontaktní osoba

Zbyněk Kopačka

Mobil: 606 751 360
E-mail: objednavky@streetmoto.cz

Jan Procházka - Jednatel

Mobil: 724 315 804
E-mail: info@streetmoto.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

AUTOSKLA DOMAŽLICE - Karel Pivoňka

Výměna autoskla na všechny osobní a nákladní vozidla, vč. autobusů a pracovních strojů. Bodově poškozené čelní sklo umíme rychle opravit. Na nejčastější automobily máme autosklo vždy skladem! S vaší pojišťovnou vše zařídíme už od nahlášení - výměna autoskla pro všechny pojišťovny v ČR.