• Detail firmy

STREET AND SPORTS WEAR - s.a.m., s.r.o.

Adresa

M. Horákové 2774
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27115411

Výrobky, činnosti

Výroba a velkoobchod

Výroba a velkoobchod oblečení a doplňků pro volný čas a sport.

Kontaktní údaje

Telefon: 312 818 362
Fax: 312 818 360
E-mail: info@sam73.cz
WWW: www.sam73.cz

Kontaktní osoba

PAVEL PAULIŠIN - Jednatel

Mobil: 774 100 708
E-mail: tomas.rejthar@sam73.cz

SIMONA PAULIŠINOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Rejoice, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji kvalitního sportovního oblečení pro muže, ženy i děti. Široký sortiment oděvních doplňků. Naše produkty poznáte podle loga kopretiny, které nechybí na žádném z našich produktů. Nakupovat můžete přes e-shop nebo v síti našich kamenných prodejen.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.