• Detail firmy

Středočeská Geodézie s.r.o.

Základní popis

Kompletní geodetické práce. Vytyčení vlastnických hranic pozemků. Geometrické plány. Vytyčení stavby před započetím, vč. vyhotovení vytyčovacího protokolu. Výškopis, polohopis. Geodetické zaměření skutečného provedení stavby.

Adresa

Ctiborova 391
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24783404
DIČ:  CZ24783404
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geodetické práce

Kontaktní údaje

WWW: stredoceska-geodezie.cz

Kontaktní osoba

Petr Janele - Jednatel

Telefon: 777 835 757
E-mail: janele@stredoceska-geodezie.cz
Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.