• Detail firmy

Střechy ZAKO - TC, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Provádíme kompletní rekonstrukce střech, střechy na novostavbách a opravy včetně zednických prací.

Adresa

Máchova 1665
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28017153
DIČ:  CZ28017153

Výrobky, činnosti

Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Provádíme kompletní rekonstrukce střech, střechy na novostavbách a opravy včetně zednických prací.

Kontaktní údaje

E-mail: tachov@strechyzako.cz
WWW: www.strechyzako.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Ticháček - Jednatel

Mobil: 722 055 466

Václav Kohout - Jednatel

Jiří Záhoř - Jednatel

Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění