• Detail firmy

Střechy Z a V

Základní popis

Provádíme střechy na klíč a nadkrokevní izolace Linitherm. Dodávky střech, včetně klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Nabízíme a montujeme střešní okna Velux, Fakro a Roto. Zajistíme prodej střešních krytin, střešní systém Fatra a Vedag.

Adresa

Rooseveltova 1607
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76125521

Výrobky, činnosti

Provádíme střechy na klíč a nadkrokevní izolace

Provádíme střechy na klíč a nadkrokevní izolace Linitherm. Dodávky střech, včetně klempířských, pokrývačských a tesařských prací.

Kontaktní údaje

E-mail: strechyzav@seznam.cz
WWW: www.strechyzv.net

Kontaktní osoba

Hugo Zeisl - Majitel

Mobil: 775 961 447
Další firmy v oboru

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.