• Detail firmy

Střechy Tomáš Šmíd

Základní popis

Provádíme rekonstrukce, realizace, hydroizolace a nátěry šikmých i plochých střech. Zajišťujeme odstraňování sněhu a ledu ze střech.

Adresa

Na Žižkově 145
463 43 Český Dub

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74383604
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Provádíme rekonstrukce, realizace, hydroizolace a nátěry šikmých i plochých střech. Zajišťujeme odstraňování sněhu a ledu ze střech.

Kontaktní údaje

WWW: www.strechy-smid.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Šmíd - Majitel

Mobil: +420 777 323 757
E-mail: strechysmid@seznam.cz
Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.