• Detail firmy

STŘECHY ŠEVR

Základní popis

Kompletní zhotovení střechy, klempířské, pokrývačské, izolatérské práce, práce ve výškách. Montujeme střešní okna VELUX, provádíme zateplení střech, opravy všech střešních konstrukcí. Prodej střešních krytin TONDACH, BRAMAC. Rozpočty, návrhy zdarma.

Adresa

Lidická 1887/ 11
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70272182

Výrobky, činnosti

Prodej střešních krytin TONDACH, BRAMAC.

Kompletní zhotovení střechy, klempířské, pokrývačské, izolatérské práce, práce ve výškách. Montujeme střešní okna VELUX, provádíme zateplení střech.

Kontaktní osoba

Ivo Ševr - Majitel

Telefon: 582 331 781
Mobil: 607 533 098
E-mail: realizace@strechysevr.cz
WWW: www.strechysevr.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.