• Detail firmy

Střechy Rosskohl

Základní popis

Nabízíme kompletní realizace, rekonstrukce a opravy střech. Specializujeme se na kvalitní podbití střechy palubkami a hydroizolace plochých střech. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, nátěry střech a klempířských prvků pro rodinné a bytové domy i větší celky. Zajišťujeme drobné zednické práce, chemickou ochranu dřeva a údržbové práce.

Adresa

Náklo 125
783 32 Náklo

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73022071
  • Služby

Výrobky, činnosti

Natěračské práce Olomouc

Provádíme nátěry všech typů střech a okapních prvků rodinných a bytových domů i větších celků. Nabízíme kvalitní natěračské práce, vybereme nejvhodnější nátěrový materiál včetně způsobu aplikace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 199 875
E-mail: strechy-rosskohl@seznam.cz
WWW: www.strechy-rosskohl.cz

Kontaktní osoba

David Rosskohl - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.