• Detail firmy

STŘECHY- Křížek s.r.o.

Základní popis

izolace plochých střech, balkonů.Pokrývači,tesaři,klempíři..Výroba pergol a zahradního posezení

Adresa

Hlavní 26
280 02 Sendražice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24207047

Výrobky, činnosti

izolace plochých střech, balkonů.Pokrývači,tesaři,

izolace plochých střech, balkonů.Pokrývači,tesaři,klempíři..Výroba pergol a zahradního posezení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 943 958
E-mail: info@strechy-krizek.cz
WWW: www.strechy-krizek.cz

Kontaktní osoba

Martin Křížek - Jednatel

Mobil: +420 608 025 063
Další firmy v oboru

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.