• Detail firmy

Střechy JOKL s.r.o.

Základní popis

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem v oboru Vám můžeme poskytnout poradenství z oblasti veškerých dostupných střešních systému a klempířské techniky stejně jako Vás seznámit s novinkami z našeho oboru.

Adresa

Janského 2252/41
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28111800

Výrobky, činnosti

Klempířství, pokrývačství

Kontaktní údaje

Telefon: 384 794 413
Mobil: 777 864 727
Mobil: 777 834 579
E-mail: info@strechyjokl.cz
WWW: www.strechyjokl.cz

Kontaktní osoba

Dušan Jokl - Jednatel

Ladislav Jokl - Jednatel

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

OK - SETO TOMÁŠ SKOPAL

Zabýváme se výrobou nerezových ohebných komínových vložek a komponentů. Nabízíme hliníkové hadice pro vzduchotechniku, žáruvzdorné izolace, kouřovody, komíny nebo i kominické obleky.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!