• Detail firmy

STŘECHY ČICHOVSKÝ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme realizace všech typů střech, izolace a zateplení střech, obvodových plášťů. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

Adresa

Husova 442
259 01 Votice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28468953
  • Služby

Výrobky, činnosti

realizace střech

Provádíme realizace všech typů střech, izolace a zateplení střech, obvodových plášťů. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 212 726
E-mail: petr.listopad@klempovotice.cz
WWW: www.klempovotice.cz

Kontaktní osoba

Bc. Petr Bc.Listopad - Jednatel

Martin Čichovský - Jednatel

Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.