• Detail firmy

STŘECHY ČERNÝ s.r.o.

Základní popis

Provádíme pokrývačské, klempířské, zámečnické a tesařské práce. Dodáváme střešní krytiny a montujeme střešní okna Velux a Roto.

Adresa

5. května 185
285 41 Malešov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24819310

Výrobky, činnosti

Pokrývačské, klempířské a zámečnické práce

Provádíme pokrývačské, klempířské, zámečnické a tesařské práce. Dodáváme střešní krytiny a montujeme střešní okna Velux a Roto.

Kontaktní údaje

E-mail: strechycerny@seznam.cz

Kontaktní osoba

PETR ČERNÝ - Jednatel

Mobil: +420 724 917 644

PAVEL ČERNÝ - Jednatel

Mobil: +420 724 964 200
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.