• Detail firmy

STRÁŽNICKÝ, s.r.o.

Základní popis

Projekty a realizace měření a regulace. Monitorování technologií a řídicích systémů MaR. Servis a prodej regulační techniky. Výroba rozvaděčů.

Adresa

Žitná 331/62
664 48 Moravany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63490935
DIČ:  CZ63490935
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekty a realizace měření a regulace. Monitorová

Projekty a realizace měření a regulace. Monitorování technologií a řídicích systémů MaR. Servis a prodej regulační techniky. Výroba rozvaděčů.

Kontaktní údaje

Telefon: 547 244 146
Mobil: 608 720 342
Fax: 547 244 146

Kontaktní osoba

Jiří Strážnický - Jednatel

Další firmy v oboru

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.