• Detail firmy

Strategic Solutions s.r.o.

Základní popis

Profesionální přístup a Vaše spokojenost jsou naší hlavní prioritou. Nabízíme Vám správně a bezchybně vedené účetnictví, daně a mzdy.

Adresa

Podbabská 1112/13
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24193691
DIČ:  CZ24193691
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví, daně, mzdy

Zabýváme se daňovým poradenstvím, vedením účetnictví, zpracováním mezd. S námi máte vždy jistotu, že Vaše doklady zpracuje pracovník s praxí a potřebným vzděláním. Vysokou kvalitu také zaručuje propojení účetních služeb s daňovým poradenstvím.

Kontaktní osoba

Ondřej Žáček - Jednatel

Mobil: +420 608 564 222
E-mail: info@strategic-solutions.cz
Další firmy v oboru

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.