• Detail firmy

STRAPPING s.r.o.

Základní popis

Obchodní zastoupení firmy P.W.LENZEN pro ČR a SR. Velkoobchod, maloobchod, prodej, servis, opravy. vázací pásky, PP, PET vázací pásky, páskovací a balící technika, vázací strojky (páskovačky, páskovače), vázací balící automaty a poloautomaty.

Adresa

Gorkého 42
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27689956
DIČ:  CZ27689956
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Balící služby papír, balící služby plast

Kontaktní údaje

E-mail: info@strapping.cz

Kontaktní osoba

Pavel Levíček - Jednatel

WWW: www.strapping.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

PAVEL LEVÍČEK - P.W. LENZEN
Gorkého 42
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.