• Detail firmy

STRADE - STAV s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se komplexní stavební činností především v Praze a Středočeském kraji. Provádíme výkopové práce i zemní a terénní úprav.

Adresa

Ke Hřišti 314
252 18 Úhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24697222

Výrobky, činnosti

Stavební činnosti

Zabýváme se komplexní stavební činností především v Praze a Středočeském kraji. Provádíme výkopové práce i zemní a terénní úprav. Poskytujeme také poradenství a konzultace v oblasti stavebního zákona, stavebních povolení i další potřebné dokumentace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stradestav.cz
WWW: www.stradestav.cz

Kontaktní osoba

MICHAL SVÁROVSKÝ - Jednatel

Mobil: +420 602 340 701
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.