• Detail firmy

STONE STŘECHY - POKORNÝ, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a pokládáme šikmé a ploché střechy. Maloobchodní a velkoobchodní prodej střešních krytin značek BRAMAC, KM BETA, CEMBRIT, IKO, TONDACH, DECHTOCHEMA. Dále nabízíme střešní okna VELUX, FAKRO a ROTO. Prodej krovů, střešních latí a řeziva.

Adresa

Proboštovská 426/49
417 12 Proboštov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27268110

Výrobky, činnosti

Prodáváme a pokládáme šikmé a ploché střechy.

Prodáváme a pokládáme šikmé a ploché střechy. Maloobchodní a velkoobchodní prodej střešních krytin značek BRAMAC, KM BETA, CEMBRIT, IKO, TONDACH

Kontaktní údaje

Telefon: 417 560 114
E-mail: stonepokorny@volny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Pokorný - Jednatel

Mobil: 777 039 555
Další firmy v oboru

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.