• Detail firmy

Stolín Petr

Základní popis

Projektování, prodej a instalace infratopení. Prodej a montáž altánů, pergol a garážových stání. Výškové práce - likvidace a prořezávání stromů stromolezeckou technikou. Nátěry střech. Shazování sněhu ze střech a likvidace rampouchů.

Adresa

Smetanova 1090
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76415279
DIČ:  CZ6301191336
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Altány, pergoly

Kontaktní údaje

E-mail: stolin@infratopeni.cz
WWW: www.altany-infratopeni.cz

Kontaktní osoba

Petr Stolín - Majitel

Telefon: 602 485 390

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

ELITRONIC s. r. o.

Nabízíme vývoj a výrobu elektronických a elektrických systémů. Vyvíjíme elektronické a elektrické zařízení a provádíme jeho finální kompletaci včetně funkčních testů.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.