• Detail firmy

Stolařství Zapalač, s.r.o.

Základní popis

Truhlářství Stolařství Zapalač, s.r.o. působí v okolí města Bělotín a zaměřuje se na výrobky ze dřeva, které si oblíbila celá řada našich zákazníků. Díky naší dlouholeté tradici se můžete spolehnout na širokou nabídku ozkoušených dřevěných produktů (nábytek, kuchyně, schodiště), nebo také využít zakázkovou dřevovýrobu. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a díky tomu i spokojený zákazník. Truhlářství Stolařství Zapalač, s.r.o. má na našem trhu dlouholetou tradici, za kterou stojí mnoho spokojených a stále se vracejících zákazníků. Není to žádná náhoda, neboť používáme pouze kvalitní materiály (masivní vysušené dřevo, ověřené kování) a spolu se špičkově vyškolenými pracovníky, jež máme k dispozici, jsme schopni nabídnout prvotřídní výrobky a s nimi spojené služby, jako je například montáž přímo u vás doma.Nabízíme širokou paletu hotových dřevěných výrobků, které můžete využít jak na zkrášlení interiéru vašeho domu, tak na zútulnění vaší chaty. Ať se jedná o obývací pokoj, kuchyni nebo ložnici, z naší nabídky si vždy vyberete. Pokud by i přesto nebylo v naší nabídce to, co hledáte, můžete také využít naší dřevovýroby na zakázku. Naší nejdůležitější prioritou je dobře odvedená práce a díky tomu i šťastný zákazník.Naše truhlářské práce provádíme zejména v okolí města Bělotín, ale pokud budete chtít, rádi přijedeme i za vámi. Věříme, že vás naše truhlářství Stolařství Zapalač, s.r.o. zaujalo, a že se již brzy přidáte mezi naše spokojené zákazníky.

Adresa

Bělotín 42
753 64 Bělotín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28646355
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 612 600
Telefon: +420 604 263 758
WWW: www.zapalac.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK ZAPALAČ - Jednatel

ZDENĚK ZAPALAČ, st. - Jednatel

Mobil: +420 602 423 147

Pobočky

Zdeněk Zapalač
Bělotín 42
753 64 Bělotín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.