• Detail firmy

Stolařství Šindelář

Základní popis

Zakázková výroba kuchyňských linek, kanceláří, ordinací, lékáren, obývacích pokojů, ložnic a školicích místností. Výroba na klíč.

Adresa

Míru 284
739 61 Třinec - Kanada

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65174003

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba kuchyňských linek, kanceláří.

Zakázková výroba kuchyňských linek, kanceláří, ordinací, lékáren, obývacích pokojů, ložnic a školicích místností. Výroba na klíč.

Kontaktní osoba

Radek Šindelář - Majitel

Mobil: 602 506 996
Další firmy v oboru

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.