• Detail firmy

STOGAR s.r.o.

Základní popis

Prodej přírodního, dlažebního, štípaného a obkladového kamene, dekorací, schodů a soliterů.

Adresa

Václavské náměstí 41
270 01 Kněževes u Rakovníka

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24308161

Výrobky, činnosti

Prodej přírodního a štípaného kamene

Kontaktní údaje

E-mail: stogar@seznam.cz
WWW: www.stipanykamen.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Chládek - Jednatel

Mobil: +420 777 505 556

Hana Chládková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.