• Detail firmy

STOCO s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej ozdobných prvků na fasády, zateplovacích systémů, termofasád, stavebnin. Provádění zednických a stavebních prací. Montáže termofasád.

Adresa

Kamenice 16
588 23 Kamenice

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25570706

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Výrobcem ozdobných prvků na fasády, které je možno montovat jak na klasickou omítku tak na termofasádu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 273 073
Fax: +420 567 273 117
E-mail: stoco@stoco.cz
WWW: www.stoco.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Jelínek - Jednatel

Josef Jelínek - Jednatel

Pavel Procházka - Jednatel

Mobil: +420 603 856 644

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.