• Detail firmy

STIMOS - OKNA, s.r.o.

Základní popis

Společnost spolupracuje se společností STIMOS. Realizuje stavební zakázky, tj. dveře, okna a s tím související produkty.

Adresa

Fryšták 26
763 16 Vítová

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26887631
DIČ:  CZ26887631
Rok založení:  2003
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- montáž plastový oken, dveří jejich montáží a prodejem. Dále nabídka folií na okna včetně barevných, různé skla, kování, mřížek, větrání, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 241 970

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Zátopek - Jednatel

Mobil: +420 604 241 969
E-mail: zatopek@stimos.cz

Ing. Antonín Zátopek - Jednatel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Firma Handlowo-Usługowa KOTAS-STOL Lesław Tomasiak

Úzká spolupráce se studiem a kvalifikovaní pracovníci vytvořit jedinečný nábytek, který dá charakter vašeho interiéru. Nabízíme širokou škálu služeb souvisejících s vnitřní dokončovací prvky tesařské práce. Neváhejte kontaktovat vybraného designéra.