• Detail firmy

stimar hole s.r.o.

Základní popis

Pravidelný i jednorázový úklid vnitřních i vnějších prostor komerčních i bytových objektů, údržba zeleně, řemeslné práce. Naší specializací je pravidelný úklid komerčních objektů - obchodních center, kanceláří, skladů atd. vč. hygienického servisu.

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29059798

Výrobky, činnosti

Pravidelný i jednorázový úklid

Pravidelný i jednorázový úklid vnitřních i vnějších prostor komerčních i bytových objektů, údržba zeleně, řemeslné práce.

Kontaktní údaje

E-mail: jp@stimarhole.cz
WWW: www.stimarhole.cz

Kontaktní osoba

Jan Pouzar - Ředitel

Telefon: +420 733 640 566
E-mail: jp@stimarhole.cz

Jana Pfannenstiel - Jednatel

Mobil: +420 725 808 007

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.