• Detail firmy

STERN group s.r.o

Základní popis

Česká společnost zabývající se výrobou a distribucí obalových materiálů a konfekce

Adresa

Orebitská 616/9
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24743003

Výrobky, činnosti

Obalové materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 320 301
Telefon: +420 727 865 414
E-mail: info@sterngroup.cz
WWW: www.sterngroup.cz

Kontaktní osoba

Roman Perout - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

Skinzone s.r.o.

Zabýváme se výrobou ochranných fólií na mobily, tablety, notebooky a další elektronická zařízení. Nabízíme ochranné fólie, samolepky s 3D efektem, designové kryty na mobil, dekorativní samolepky, tvrzená skla na mobily, dekorativní skiny na mobil, tablet či notebook. Vybírat si můžete s mnoha variací na našich stránkách nebo Vám vytvoříme skin dle Vašeho návrhu.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.