• Detail firmy

ŠTERCLOVA STROJÍRNA s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá zakázkovým obráběním strojních dílů z kovů i neželezných materiálů.

Adresa

Domašov u Šternberka 51
785 01 Domašov u Šternberka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27787087

Výrobky, činnosti

Firma se zabývá zakázkovým obráběním

Firma se zabývá zakázkovým obráběním strojních dílů z kovů i neželezných materiálů.

Kontaktní osoba

Vítězslav Štercl - Majitel

Mobil: 602 855 738
Mobil: 721 587 508
E-mail: sterclovastrojirna@seznam.cz
WWW: demo5.ivorius.com
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.