• Detail firmy

Štěpis - stavební a obchodní firma

Základní popis

Prodáváme a realizujeme přírodní tepelné izolace - konopí, len, korek, rákos. Nabízíme profesionální finské barvy TEKNOS. Hliněné omítky, bambusové, korkové podlahy, terasy z tropických dřevin. Dřevěný zahradní nábytek (koše, houpačky, houpací sítě).

Adresa

Fügnerova 78
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71302701

Výrobky, činnosti

stavební činnost

Kontaktní osoba

Jan Štěpánovský - Jednatel

Telefon: 312 520 787
Mobil: 731 102 512
WWW: www.stepis.cz
E-shop: info@stepis.cz
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.