• Detail firmy

Štěpanovský, a.s.

Základní popis

Zabýváme se výrobou obalů širokého rozsahu a pro různá využití. Nabízíme kašírovanou, strojní, bednovou či vlnitou lepenku, voštinové sendviče i obaly bez použití papíru.

Adresa

Lázeňská 125
676 00 Moravské Budějovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25585584
DIČ:  CZ25585584
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  85
Roční obrat:  100000000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kašírované obaly

Věnujeme se výrobě kašírovaných obalů, které jsou ideální pro dražší výrobky - sklo, elektronika nebo hračky. Kašírované obaly spojují kvalitní vícebarevný ofsetový potisk a vlnité lepenky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 420 233
Mobil: +420 603 271 790
E-mail: stepanovsky@stepanovsky.cz
WWW: www.stepanovsky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Štěpanovský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

HP KARTON, s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu obalů z vlnité a hladké lepenky. Vyrábíme klasické přepravní obaly, klopové krabice a paletové boxy, paletové proložky, víkové krabice, obaly z hladkých lepenek, odnosky na víno či cukrářské krabice.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.