• Detail firmy

Štěpánka Tichá

Základní popis

Ruční výroba keramiky. Výrobky je možno vidět ve vzorkové prodejně nebo na www stránkách. Prodejnu lze navštívit i mimo uvedenou pracovní dobu, pouze však po předběžné ústní či písemné domluvě.

Adresa

Lidické náměstí 2222/6
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65116739
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ručně vyráběná keramika.

Kontaktní údaje

E-mail: steocinoherak@gmail.com
WWW: keramik.webgarden.cz/

Kontaktní osoba

Štěpánka Tichá - Majitel

Mobil: +420 728 343 844
E-mail: steocinoherak@gmail.com
Další firmy v oboru

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.