• Detail firmy

Štěpánka Tichá

Základní popis

Ruční výroba keramiky. Výrobky je možno vidět ve vzorkové prodejně nebo na www stránkách. Prodejnu lze navštívit i mimo uvedenou pracovní dobu, pouze však po předběžné ústní či písemné domluvě.

Adresa

Lidické náměstí 2222/6
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65116739
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ručně vyráběná keramika.

Kontaktní údaje

E-mail: steocinoherak@gmail.com
WWW: keramik.webgarden.cz/

Kontaktní osoba

Štěpánka Tichá - Majitel

Mobil: +420 728 343 844
E-mail: steocinoherak@gmail.com
Další firmy v oboru

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Polská společnost s 27 let zkušeností a exportuje do 40 zemí po celém světě. Nabízejí téměř 4000 obkladů a dekorací. Známý pro jeho mezinárodního designu a vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb podle Paradyž dobře se ocitnou v obou vnitřních soukromých a prestižní rezidenční projekty, kancelářích a veřejných budovách.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.