• Detail firmy

Štěpán Parma KRBY

Základní popis

Prodej a montáž francouzských krbových sestav GODIN. Přírodní masivní materiály, celolitinové vložky, designové krby z moderní řady, krbová kamna, vysoká kvalita materiálů. Zaměření a konzultace je na místě stavby zdarma.

Adresa

Nikoly Vapcarova 3177/22
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71073736

Výrobky, činnosti

Krby

Kontaktní údaje

Mobil: 602 269 216
E-mail: info@krby-parma.cz
WWW: www.krby-parma.cz

Kontaktní osoba

Štěpán Parma - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.

REMKO s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej a pronájem s následnou montáží klimatizačního a vzduchotechnického zařízení. Specializujeme se na oblast chlazení - klimatizační stroje, vytápění - topidla a čerpadla a vysoušení - odvlhčovače