• Detail firmy

Štěpán MIKOLÁŠ

Základní popis

Podlahové mycí stroje.

Adresa

Lípová 523/13
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65461215
DIČ:  CZ6910220405

Výrobky, činnosti

Podlahové mycí stroje

Kontaktní údaje

E-mail: stepan.mikolas@ecoservis.cz
WWW: www.ecoservis.cz

Kontaktní osoba

Štěpán Mikoláš - Majitel

Mobil: +420 608 972 339
E-mail: stepan.mikolas@ecoservis.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Stanislav Mikoláš ECOSERVIS spol. s r. o.
Toužimská 720
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.