• Detail firmy

Štěpán Krabec

Základní popis

Nabízíme: natírání, čistění, kácení, úklid, pronájem strojů, instalování reklamních bannerů.

Adresa

Zelenohorská 165/18
591 02 Žďár nad Sázavou 2 - Zámek

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03086267

Výrobky, činnosti

Výškové práce

Mytí oken, instalování reklamních bannerů, opravy, nátěry střech a železných konstrukcí, průmyslové čištění úklid sněhu, čištění okapů, tlakové umývání, rizikové kácení stromů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@lanari.cz
WWW: www.lanari.cz

Kontaktní osoba

Štěpán Krabec - Majitel

Mobil: +420 731 241 825
E-mail: info@lanari.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.