• Detail firmy

Štěpán Kořínek

Základní popis

Zajišťujeme reklamu od výroby po montáž. Provádíme velkoplošný tisk, řezanou grafiku, celoplošné polepy aut a potisk textilu.

Adresa

Na Rejdišti 1757/9
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67614761
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

reklama

Kontaktní údaje

E-mail: stepan.korinek@gmail.com
WWW: www.vyrobcereklam.cz

Kontaktní osoba

Štěpán Kořínek - Majitel

Mobil: +420 603 900 740
Další firmy v oboru

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.